Yükleniyor....!!!!!
Whatsapp Web Nasıl Kullanılır ? - Uy Web TasarımWhatsapp Web Nasıl Kullanılır ?

Son zamanlarda çok sıkça kullanılan Whatsapp Web 'e ilgi gün geçtikçe artmaya devam ederken, sizlere bu yazımızda Whatsapp Web'i nasıl kullanabileceğinizi resimli olarak anlatacağım.

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır ?

Yayın Tarihi : 12.11.2018

Son zamanlarda  çok sıkça kullanılan Whatsapp Web ‘e ilgi gün geçtikçe artmaya devam ederken, sizlere bu yazımızda Whatsapp Web’i nasıl kullanabileceğinizi resimli olarak anlatacağım.


  1.         Öncelikle web.whatsapp.com adresine giriş yapılmalıdır.

  2. Web.Whatsapp sitesine girişimizi yaptıktan sonra, cep telefonumuzdan Whatsapp uygulamasını açalım.

* İphone markalı telefonlar için; Ayarlar menüsünde Whatsapp Web’e gidin.

* Android markalı telefonlar için; Sohbetler menüsünde Menü Ayarında Whatsapp Web’e gidin.

* Windows markalı telefonlar için; Menü ayarlarında Whatsapp Web’e gidin.

* Blackbarry markalı telefonlar içim; Ekranı eliniz ile yukardan aşağı doğru sürükleyin ve Whatsapp Web’e gidin seçeneği seçilir.
3. Bu seçenekler seçildikten sonra telefonunuz kamera moduna girecektir. Telefonunuz kamera moduna girdikten sonra, web tarayıcınızda açmış olduğunuz web.whatsapp.com sitede yer alan barkod kısmına telefonunuzu yaklaştırınız.


4.Cep telefonunuzu okuduktan sonra artık cep telefonunuzdan whatsapp web’i kullanmaya başlayabilirsiniz. Resim,video ve dosyalarınızı iş ve özel durumlarınız için kullanabilirsiniz.


Whatsapp Web Videolu Anlatım


Yapılan Yorum Sayısı : 1

michael kors handbags 28.05.2020

A lot of thanks for your whole effort on this website. My mother really likes making time for internet research and it is obvious why. My spouse and i notice all of the compelling manner you deliver very important strategies through your website and in addition attract participation from some others on that idea then our simple princess has been understanding a lot. Have fun with the rest of the new year. You are conducting a really good job. michael kors handbags http://www.michaelkors-outletf

Yorum Yaz

diğer yazılarımız

Blog Yazılarımız

Google Chrome Siyah Ekran Çözümü

NEDEN BÖYLE BİR SORUN İLE KARŞILAŞILIR ? Google chorme kullanımı hemen hemen tüm bilgisayarlarda mevcuttur. Google 'nin yaptığı bazı güncellemeler bazen kullanmakta olduğumuz bilgisayar RAM yada Ekran Kartını etkileyebiliyor.

Yazıyı Oku

SQL ile Logo Tiger Satın Alma ve Satış İrsaliye Detaylı Raporu

SQL ile Logo Tiger Satın Alma ve Satış İrsaliye Detaylı Raporu için makalede verilen kodları kullanıp istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yazıyı Oku

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır ?

Son zamanlarda çok sıkça kullanılan Whatsapp Web 'e ilgi gün geçtikçe artmaya devam ederken, sizlere bu yazımızda Whatsapp Web'i nasıl kullanabileceğinizi resimli olarak anlatacağım.

Yazıyı Oku